Анатолій Власенко, керівник центру.

Вітаю! Я є прибічником і популяризатором доказової медицини, татом медичного центру “Мама-врач, Вінниця”, автором блогу для батьків

Також являюсь головою отоларингологічного комітету Східно-української академії педіатрії. Членом Європейської академії педіатрії. Керівником школи для лікарів “Вслух”

 

Тетяна Драчинська, Сімейний лікар

Мені довіряють дорослі та діти, бо на першому місці є дружнє ставлення до дитинни, та спокій батьків.

Я дотримуюсь засад доказової медицини, постійно оновлюю свої медичні знання, в тому числі у складі школи для лікарів “Вслух”

З 2018 року працюю в МЦ “Мама-врач, Вінниця”, піклуюся про здоровья дітей та дорослих. Проводжу профілактичні, діагностичні огляди та вакцинацію.

Роман Стенянський. Лікар отоларинголог

Вибираючи спеціальність, сильно думати не довелось, бо отоларингологія – це моє покликання.

Консультую з приводу захворювань вуха, горла, носа. Оперую діток на базі лор відділення вінницької обласної дитячої лікарні

В медичному центрі “Мама-врач, Вінниця” працюю з 2018 року. До цього працював разом з Анатолієм Власенко, спочатку в якості інтерна, а згодом як напарник по амбулаторному прийому в ВОДКЛ. Вчився і продовжую вчитись. маю віру, що доказова медицина, то шлях до найшвидшого видужання пацієнта.

Андрій Шиманський. Лікар педіатр

Якщо ви прагнете найкращої медичної допомоги для вашої дитини, та бажаєте бути частиною цього процесу, то вам до мене!

Окрім лікарської діяльності я займаюсь популяризацією доказової медицини в рамках проекту “Доктор думає”, веду постійну рубрику “поради педіатра” в журналі “Твій малюк”, приймаю участь в роботі школи для лікарів “Вслух” та маю плани ще на десятки пізнавальних проектів.

Є членом Європейської академії педіатрії, та Української академії педіатричних спецільностей.

Консультую дітей, проводжу профілактичні огляди та щеплення. Найкращою нагородою вважаю посмішку на обличчі малюка, спокій та розуміння у материнських очах, після прийому.

Юрій Отморський. Лікар-отоларинголог

Для мене головне, що чим більше я працюю лор лікарем, тим більше я закохуюсь в цю спеціальність. Доказова медицина відкрила дорогу в надзвичайно захопливий світ з чіткою організацією, в якому є відповіді на всі ваші запитання щодо хвороб вуха, горла, носу і я з радістю поділюся з вами.

Також я пишу на сторінках журналу “Твій малюк” і приймаю участь у навчальних заходах нашого центру.

В “Мама-врач, Вінниця” з 2018 року . Проводжу консультативний прийом і оперативне лікування захворювань вуха, горла, носу. Постійно вчусь, розширюючи медичні горизонти. З інтрернатури працюю пліч опліч з Анатолієм Власенко.